Intranät

Glömt dina uppgifter?

Kontakt

Hör av dig!

Har du frågor som rör talarbranschen eller vill du bli medlem?

Då får du gärna hör av dig till oss! Använd formuläret här till höger eller kontakta någon av oss i styrelsen direkt.

Patrik Nordkvist

Ordförande

Tel: 0709-10 22 00

Mail: patrik@forsaljningschefen.se

Maria Berghäll

Vice ordförande

Tel: 0723-53 78 58

Mail: pieceofvalue@gmail.com

Anneli Egestam

Kassör

Tel: 0708-10 52 93

Mail: anneli@egestam.se

Johan Dahl

Sekreterare

Tel: 0709-10 43 00

Mail: johan@jdu.se

Anna Ricknell

Medlemsansvarig

Tel: 0702-58 94 88

Mail: anna@ricknellsretorik.se

Charbel Gabro

Medlemsansvarig

Tel: 0707 50 80 58

Mail: charbel@integreraflera.se

Tommy Brotte

Utveckling

Tel: 0708-28 41 16

Mail: tommy@interaktivamoten.se

Jon Forssell

Kommunikation

Tel: 0735-26 96 90

Mail: jon@happybear.se